Mental Runner

Rękawice do kickboxingu w modelach damskich oraz męskich

Rękawice bokserskie to obowiązkowe akcesorium osób, które pasjonują się sztukami walki. Warto dodać, że produkty oferowane są w modelach męskich oraz damskich. Panie, które chcą czuć się zawsze kobieco, niezależnie od wykonywanej aktywności fizycznej, bardzo często sięgają po akcesoria w kolorze różowym, czerwonym, białym. Mężczyźni z kolei wybierają klasyczne, czarne modele. Warto dodać, że tego typu akcesorium nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zawsze można je mieć w swojej sportowej torbie pod ręką.

Garść informacji o rękawicach używanych w sztukach walki

Rękawice do kickboxingu (link) są produkowane pod kątem wysokiego komfortu użytkowania oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Popularne modele posiadają charakterystyczną wyściółkę z gęstej pianki, która chroni dłonie w każdym zakresie. Dodatkowo, znajduje się tam charakterystyczny, duży pasek w formie rzepa na nadgarstku, dzięki któremu można idealnie dopasować to akcesorium do dłoni damskich oraz męskich. Odpowiednio nałożone rękawice, ściągnięte paskiem sprawią, że dłonie będą zablokowane w jednej pozycji i nie będą się one wyślizgiwać z rękawic podczas treningu.

Rękawice, które doskonale absorbują wstrząsy

Rękawice do sztuk walki zapewniają dłoniom poprawną, optymalną pozycję w czasie wszystkich treningów. W procesie produkcji stosowana jest wysokiej jakości skóra syntetyczna, która wpływa pozytywnie na jakość produktu. Rękawice dobrej jakości świetnie absorbują wstrząsy oraz wykluczają ryzyko kontuzji. Rękawice:

  • zapewniają sportową wygodę,
  • dobrze układają się na dłoniach,
  • nie zajmują dużo miejsca,
  • pozwalają utrzymać poprawną pozycję.