Mental Runner

Czapka Eisbar: zaprojektowana z myślą o chłodnych dniach

Czapka eisbar sprawi, że poczujesz się jak część ekskluzywnego klubu podczas jazdy na nartach z przyjaciółmi lub uczestnicząc w specjalnych wydarzeniach, gdzie wszyscy inni też ją noszą.

Czapka Eisbar – niezwykle miękka i praktyczna część ubioru

Marka Eisbar produkuje czapki zimowe od lat 70-tych. Znani są jako jeden z najlepszych europejskich producentów czapek i szalików. Design i wysoka jakość produktów Eisbar zostały docenione przez kilka niezależnych organizacji. W ciągu ostatnich kilku lat marka otrzymała nagrody za innowacyjny design, najlepszą jakość i najlepszą technologię.

Czapki Eisbar https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1381487000-Eisbar.html są przeznaczone na zimę i zimne warunki pogodowe. Dostępne są w różnych stylach i z różnych materiałów. Najpopularniejsze są wykonane z wełny, która jest doskonałym materiałem izolującym od zimna.

Czapka Eisbar jest również dostępna z tkanin syntetycznych, takich jak akryl i poliester. Czapki Eisbar mogą być dziane lub szydełkowane.

Czapki Eisbar to specjalny rodzaj czapki zimowej noszonej głównie w Austrii, gdyż jest tam produkowana. Składają się one z bardzo miękkiej wełny, która jest w stanie utrzymać ciepło wewnątrz w zimne dni, ale również wypuścić ciepło na zewnątrz, gdy na zewnątrz jest gorąco. Wełna jest przetwarzana w taki sposób, aby nie drapała skóry i nie powodowała alergii. Zabezpiecza też przed promieniowaniem UV.

Czapka Eisbar w wielu kolorach z pomponem

Nakrycia głowy są dostępne w różnych kolorach i wzorach, a to, co odróżnia je od innych czapek zimowych, to pompon (zazwyczaj wykonany ze skóry owczej), który można przymocować do określonej części czapki za pomocą guzika lub haczyka.

Czapka Eisbar ma wiele zalet w porównaniu z podobnymi produktami:

  • jest wykonana z naturalnych materiałów,
  • jest robiona ręcznie,
  • może być używana przez lata bez utraty swoich właściwości i jakości,
  • skutecznie chroni przed zimnem, ale również zatrzymuje ciepło, gdy na zewnątrz jest gorąco.